სატენდერო დოკუმენტაციის მომზადება
კომპანია „მეგავატს“ ტენდერებში მონაწილეობის განსაკუთრებით დიდი გამოცდილება გააჩია. ჩვენი პროექტების უმრავლესობა, სწორად, კონკურსის წესით მოვიპოვეთ.
მოთხოვნის შესაბამისად შედგენილი, სრულყოფილი და გამართული სატენდერო დოკუმენტაცია წარმატების წინაპირობაა. მრავალი კომპანია კონკურსებში მონაწილოებას თავს არიდებს, რადგან მთავარ სირთულეს, სწორად, დოკუმენტაციის შედგენაში ხედავს.
წლების განმავლობაში დაგროვებული გამოცდილების საფუძველზე თამამად შეგვიძლია განვაცხადოთ, რომ ამ მიმართულებით ჩვენი კომპანია ექსპერტად ჩამოყალიბდა და მზად არის საკუთარი ცოდნა სხვებსაც გაუზიაროს.
დოკუმენტაციის მომზადების გარდა „მეგავატის“ მომსახურება მოიცავს კონსულტირებას, სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან სისტემაში (www.spa.ge) რეგისტრაციას და, დამკვეთის ინტერესების გათვალისწინებით, საკონკურსო ფასის კორექტირებას კონკურენტებთან მიმართებაში.
აგრეთვე კომპანია „მეგავატი“ უზრუნველყოფს ტენდერის დასრულების შემდეგ გასაფორმებელი დოკუმენტაციის (ხელშეკრულება, ინვოისი, ფორმა #2...) შედგენას.

Preperation of Tender documentation
Megawatt has extensive experience participating in tenders, with most of our projects successfully secured through competitive bidding.
Complete and accurate tender documentation, prepared in accordance with the requirements, is essential for success. Many companies avoid participating in tenders because they view the preparation of documentation as the main challenge.
With years of experience, we can confidently say that our company has become a leader in this field and is ready to share its expertise with others.
In addition to documentation preparation, Megawatt offers consulting services, registration in the Unified State Procurement System (www.spa.ge), and, with a focus on customer interests, the adjustment of competitive pricing relative to competitors.
Megawatt also handles the preparation of documents (such as the agreement, invoice, Form #2, etc.) to be signed upon the completion of the tender.