უსაფთხოების მართვის ცენტრი - 112
112-ის არსებული შენობის მიმდებარედ, დამატებით იგეგმება ადმინისტრაციული ოფისის მშენებლობა. პროექტის თანახმად აშენდება 60 ადამიანზე გათვლილი ორსართულიანი შენობა. ადგილმდებარეობიდან გამომდინარე რელიეფის უმეტესი ნაწილი ქანობიან კლდოვან გრუნტს წარმოადგენს, მიწის ნაკვეთის გარკვეული ნაწილი კი მოქცეულია არსებული პარკინგის მცირე მონაკვეთზე.  არქიტექტურული გეგმარების პროცესში ჩვენთვის მთავარი ამოცანა არსებული  საპარკინგე სივრცის მაქსიმალურად შენარჩუნება იყო, რაც ვერტიკალური გეგმარებით ამოვხსენით. კერძოდ,  ჩატარდა მიწის სამუშაოები და გამონთავისუფლდა შენობის განთავსების არეალი. ჩრდილოეთით მოეწყობა მცირე კედელი, რომელიც შეაკავებს მიწის მასების შესაძლო ჩამოშლას და ამავე დროს, სწორ ტრაექტორიას მისცემს გრუნტის წყლებსა და მოსულ ნალექებს.
გათბობა-გაგრილების სისტემა ენერგოეფექტურობის სტანდარტების შესაბამისად მოეწყობა და მის უზრუნველსაყოფად შენობის გვერდით VRF ბლოკი განთავსდება.
ადმინისტრაციული ოფისის ფასადზე გამოყენებული იქნება იზოალუმინის ვიტრაჟი, ხოლო თავად ნაგებობა შეიფუთება თეთრი ფერის კომპოზიტური მასალით.

Lisi str. #1, Tbilisi, Georgia
An additional administrative office is planned to be constructed adjacent to the existing 112 building. According to the project, a two-story building for 60 people will be built. Due to the location, much of the terrain consists of rocky and uneven ground, with some land bordered by a small section of the existing parking lot. During the architectural planning process, our main objective was to preserve as much of the existing parking space as possible, which was achieved through vertical planning. Specifically, earthworks were carried out, and the building site was cleared. A small retaining wall will be constructed to the north to prevent soil erosion and, at the same time, direct groundwater and rainfall runoff appropriately.
The heating and cooling system will be designed according to energy efficiency standards, with a VRF unit installed next to the building to support it.
Isoaluminum stained glass will be used on the façade of the administrative office, while the building will be wrapped in white composite material.